www.cvonline.hu

SPORTÁRUHÁZI ELADÓ

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 749755

Multinacionális Sportáruház megbízásából keresünk munkavállalót a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása
  • Az árufeltöltésben való részvétel
  • Raktározási folyamatok előkészítése és elvégzése, az áru-átvételi folyamat segítése
  • Nyugták, készpénzfizetési számlák és egyéb fizetéssel kapcsolatos iratok kiállítása
  • Reklamáció esetén az ügy kivizsgálása, a nyugta ellenőrzése és a hatályos rendeletek értelmében történő eljárás végrehajtása
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Min. 1 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • Nagy munkabírás, rugalmasság
Előny:
  • Sportszerek értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet
  • Részmunkaidős pozíció
  • Fiatalos légkör
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • Teljesítményt értékelő juttatási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: 4 óra
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.