www.cvonline.hu

SPORTÁRUHÁZI ELADÓ - BUDAÖRS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 760943

Multinacionális Sportáruház megbízásából munkatársakat keresünk budaörsi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása,
  • az árufeltöltésben való részvétel,
  • raktározási folyamatok előkészítése és elvégzése, az áru-átvételi folyamat segítése,
  • nyugták, készpénzfizetési számlák és egyéb fizetéssel kapcsolatos iratok kiállítása,
  • reklamáció esetén az ügy kivizsgálása, a nyugta ellenőrzése és a hatályos rendeletek értelmében történő eljárás végrehajtása.
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • min. 1 éves kereskedelmi tapasztalat,
  • napi 4-6-8 órás, két műszakos munkarend vállalása,
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • vevőközpontú szemléletmód,
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás,
  • nagy munkabírás, rugalmasság.
Előny:
  • Sportszerek értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezet,
  • fiatalos légkör,
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató,
  • teljesítményt értékelő juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Egyéb:
  • Munkaidő: heti 20 óra (túlóra lehetőséggel)
  • Munkakezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Budaörs
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.