www.cvonline.hu

SPL csoportvezető

  • A hirdetés 445 napja lejárt

Multinacionális logisztikával foglalkozó vállalatunk számára keresünk lendületes, aktív új kollégát az alábbi pozícióba Üllőre:

Raktári/SPL csoportvezető

(BUD 379)

A leendő munkatárs feladatai:

  • raktári tevékenység szervezése és irányítása

  • raktárkészlet karbantartása

  • csoportvezetés: 4-6 fős fiatal, pörgős csapat munkájának irányítása

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és angol nyelven, szóban és írásban

  • riportálás a közvetlen felettes felé

A jelölttel szembeni elvárások:

  • minimum középfokú végzettség

  • középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban

  • csoportvezetésben (emberek irányításában, feladatok koordinálásában) és/vagy raktári/logisztikai környezetben szerzett tapasztalat

  • jó szervezőkészség, önállóság

  • felhasználói szintű, de magabiztos számítógép kezelési ismeretek (Office alkalmazások levelezés, Excel, Word)

  • dinamikus, aktív személyiség

Egyéb:

  • Műszakrend: egy műszak (8.00-16.30)

  • Munkavégzés helye: Üllő (Közlekedés: Budapestről irodai műszakohoz igazított céges busszal vagy saját gépkocsival Üllő közeléből útiköltségtámogatással)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Nagyvállalati környezet

  • Fejlődési lehetőség

  • Versenyképes fizetés, cafeteria juttatás választható elemekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban érdeklődni a 20/252-14-11-es telefonszámon lehet.

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb