www.cvonline.hu

Spinkler szerelő

  • A hirdetés 107 napja lejárt

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba:

Munkavégzés helye: Nürnberg

Munkakezdés: azonnal

Az Ön feladatai:

  • Építkezéseken vízvezetékszerelés, vízvezetek rendszer kiépítés
  • kirajzolás
  • mennyezet védelem
  • beszerelési munkák magas polcokon
  • menet vágás

Amit Öntől várunk:

  • képzett gáz-, víz-, és fűtésszerelő, valamint klíma- vagy csőszerelő
  • tervrajzok olvasása elvárt
  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • tapasztalat előnyt jelent
  • saját autó előny
  • önálló munkavégzés
  • kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

  • órabér: 10,61 Euro bruttó/óra +  40 euró kiegészítés/munkanap
  • szállást a munkaadó cég szervezi
  • túlórázási lehetőség
  • munkaszerződés
  • német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • szabadság
  • személyes gondoskodás

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?