Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Specjalista ds. obsługi klienta na rynek polski/siedziba firmy w Schlitz (niedaleko Fuldy w Niemczech).

  • A hirdetés 229 napja lejárt

Specjalista ds. obsługi klienta na rynek polski/siedziba firmy
w Schlitz (niedaleko Fuldy w Niemczech).

Szukasz nowych wyzwań? Pewnej przyszłości w renomowanej firmie? Nowych możliwości
rozwoju osobistego i zawodowego? W takim razie zapraszamy Cię do firmy Lampenwelt!

Historia firmy Lampenwelt to wyjątkowa historia sukcesu:

  • Lampenwelt.de należy do przodujących sklepów internetowych w Niemczech.
  • W branży internetowych sprzedawców oświetlenia jesteśmy liderem w benchmarku.
  • Prowadzimy sprzedaż internetową na 10 krajów europejskich, m.in. Polskę.
  • Prawie 100.000 pozytywnych opinii klientów dowodzi ponadprzeciętnemu zadowoleniu
  • kupujących.
  • Aktualnie zatrudniamy 200 pracowników, jednak tendencja wzrostu zatrudnienia stale rośnie.

Szukamy zaangażowanych pracowników do profesjonalnej obsługi klienta na rynek polski.
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Schlitz (niedaleko Fuldy).
Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę na czas nieokreślony z atrakcyjnym wynagrodzeniem powiązanym z wynikami pracy
  • Pomoc przy znalezieniu mieszkania
  • Uczestnictwo w składce emerytury zakładowej
  • Dodatek 50% na miejscowy Fitness Club
  • Indywidualne możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery zawodowej

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo i obsługa klienta drogą telefoniczną i mailową
  • Opracowywanie zamówień, zwrotów i reklamacji
  • Współpraca z usługodawcami transportu i innymi działami w firmie
  • Aktualizacja bazy danych klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, nalepiej o kierunku handlowym
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Sprawna obsługa MS Office oraz umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze
  • Zaangażowanie i elastyczność
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z systemem gospodarczym

Znajdź wymarzoną pracę w Lampenwelt.de
Cieszymy się na przekonujące podanie o pracę wraz z podaniem daty rozpoczęcia oraz
wysokości wynagrodzenia.

Osoba do kontaktu:
Daniel Rebmann
Lampenwelt GmbH
Seelbüde 13
D-36110 Schlitz bei Fulda

Helyek Külföld
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő