Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu
Specialista zákaznických procesů
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 994440
lejárt
FELADAT

Hlavní náplň práce:

  • Navrhovat nové procesy v oblasti péče o zákazníky.
  • Zlepšovat již zaběhnuté procesy – viděno očima zákazníka i firmy zároveň.
  • Zajistit aktuálnost popsaných procesů – v souladu s procesním řízením společnosti.
  • Účastnit se celofiremních projektů jako zástupce za prodejní oddělení a zákaznický servis.
  • Koordinovat činnosti a zdroje v rámci oddělení pro úspěšné spuštění nových služeb a produktů.
  • Zadávat požadavky na fungování IT systémů a aplikací podporujících péči o zákazníka.
  • Připravovat podklady pro školení těch, kdo jsou v přímém kontaktu se zákazníky.
  • Zajistit komunikaci směrem k zákazníkům.
  • Přispívat k zákaznické spokojenosti a snižování zbytečných stížností.
PROFIL
  • VŠ – vhodné i pro absolventy
  • SŠ – min. rok praxe v oblasti procesního či projektového řízení
  • AJ na komunikativní úrovni, slovem i písmem
  • MS Office, MS Visio
  • Velmi dobré komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • Silná zákaznická orientace
  • Koncepční a analytické myšlení
  • Samostatnost a koordinační dovednosti
  • Pečlivost a smysl pro detail

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld