www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.17.
 Hirdetés azonosító: 816285
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Kft. Magyarországon 1997 óta jelen lévő, dinamikusan fejlődő vállalat, a világ egyik vezető elektronikai bérgyártó cége.

Tatabányai Repair Centerünkbe keresünk a következő pozícióba kollegát műszakos, 8 órás  munkarendbe:

Specialis Javító Operátor

Feladatok:

  • Kézi forrasztás (BGA, IC felrakás, levétel)
  • Mikroszkóp alatti javítás, forrasztás
  • Műveletekhez szükséges eszközök gépek használata
  • Adminisztráció
  • Egyéb vezető által rábízott feladat

Elvárások:

  • Pontos, precíz, megbízható
  • Kimagasló kézügyesség
  • Kézi forrasztás tudása
  • Számítógépes alapismeret
  • Hasonló területen végzett munka min.1év gyakorlattal
  • 12 órás műszakrend vállalása

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Tatabánya