www.cvonline.hu

Special Service ügyintéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 963406
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk Special Service ügyintéző munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése
  • Kiadott ajánlatok nyomon követése
  • Szolgáltatásainkkal kapcsolatos teljes körű telefonos információnyújtás
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése
  • Adminisztráció
  • Fuvarszevezés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő telefonos kommunikációs készség
  • Értékesítési szemlélet, pozitív gondolkodásmód
  • Határozott, stressztűrő, precíz személyiség
  • Kezdeményező-készség, csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Megbízható multinacionális környezet
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Versenyképes bérezés
  • Jó munkahelyi légkör

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.