www.cvonline.hu

Spanyol-portugál ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1161 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi pénzügyi szolgáltató-központ.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailben,
  • Telemarketing kampányok koordinációja, nyomon követése,
  • Már meglévő ügyfelek számára új sales projektek kidolgozása,
  • A meghatározott továbbképzéseken való aktív részvétel, és az ott tanultak gyakorlati alkalmazása,
  • Ügyfélszolgálati folyamatok megismerése, megértése és szolgáltatása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Erős SPANYOL ÉS PORTUGÁL nyelvtudás,
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások,
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram,
  • Multinacionális, modern irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely.
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő