www.cvonline.hu

Spanyol-portugál nyelvű AP Analyst

  • Frissítve 881 napja

Megbízó partnerünk számára keresünk munkatársat
Spanyol-portugál nyelvű Accounts Payable Analyst
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat budapesti szolgáltató központja.

Munkavézgés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Az automatizált feldolgozás során fennakadó számlák könyvelése
  • Hibás számlákkal kapcsolatos kérdések kezelése
  • Hibás számlák újrakönyvelése, javítása
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel
  • Együttműködés az érintett részlegekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony spanyol és portugál nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Excel ismerete

 Előny:

  • Gazdasági diploma
  • SAP ismeret
  • AP területen szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram
  • Modern, rendkívül igényes irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Nemzetközi karrierlehetőség
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest