Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

Spanyol-portugál nyelvű AP Analyst

Exact Solutions Kft.-Spanyol-portugál nyelvű AP Analyst
Hozzáadva 2014.07.13.
Hirdetés azonosító: 301229

Megbízó partnerünk számára keresünk munkatársat
Spanyol-portugál nyelvű Accounts Payable Analyst
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat budapesti szolgáltató központja.

Munkavézgés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Az automatizált feldolgozás során fennakadó számlák könyvelése
  • Hibás számlákkal kapcsolatos kérdések kezelése
  • Hibás számlák újrakönyvelése, javítása
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel
  • Együttműködés az érintett részlegekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony spanyol és portugál nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Excel ismerete

 Előny:

  • Gazdasági diploma
  • SAP ismeret
  • AP területen szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram
  • Modern, rendkívül igényes irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
  • Nemzetközi karrierlehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat
1 év
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése