www.cvonline.hu

Spanish/Portuguese Speaking AR Lead

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.05.30.

Pozíció leírása / Job description

Our Client is a prestigious Shared Service Centre in Budapest, they offer an exciting new challenge and an excellent opportunity for an experienced professional to join a dynamically growing company.

Feladatok:

- Managing regular monthly closing
- Managing booking of Accounts Receivables ledgers
- Analyse financial transactions, determine accuracy, insure completeness and compliance to established policies & procedures
- Monthly reporting
- Coordinating, developing a high performing team
- Work closely with Global Leaders, Business Operations teams to ensure excellence
- Taking part in new process migrations from local markets

Elvárások:

- Strong understanding and experience (5+ years) in AR accounting processes
- Experience in leading a team is a must
- Advanced level of Spanish/Portuguese and English
- Proven ability to drive team performance with a strong team spirit
- Ability to anticipate and resolve challenges, difficulties
- Strong quality focus

Amit kínálunk:

- Excellent salary and benefits package
- Multinational, dynamic team
- Development opportunities

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -