Spanish or Portuguese or Dutch speaking IT Helpdesk Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.11.15.

Pozíció leírása / Job description

Már volt alkalmad belekóstolni az IT support világába? Megszeretted és szívesen támogatnál spanyol ügyfeleket?
Sokszínű csapatban szeretnél dolgozni?

Igen?

Akkor ha emellett legalább középfokon beszélsz angolul, érdemes lejjebb görgetned a hirdetést.

Feladatok:

Partnerünk globális folyamatok kiszervezésével kapcsolatos szolgáltatásokat nyújt. Jelenleg a budapesti központba keresünk új munkatársakat, mielőbbi kezdéssel.

IT Helpdesk specialistként a következő feladatok várnak Rád.

- Technikai támogatás nyújtása telefonon és emailen keresztül, idegen nyelven
- SW/HW problémák kezelése
- Tanácsadás nyújtása a hatékony IT operáció támogatása érdekében
- Informatikai kérések kiszolgálása, illetve az ehhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
- Fejlesztési javaslatok

Elvárások:

- Magabiztos, folyékony spanyol nyelvtudás
- Legalább középfokú angol
- Minimum 3 hónap tapasztalat IT Helpdesk területen
- Ügyfélorientáltság

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és jutattási csomag
- Fiatalos csapat
- Hosszú távú munkalehetőség
- Multikultúrális munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -