www.cvonline.hu

SPA Recepciós

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest Front Office csapata
új munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatok:

  • Vendégek gyors, szívélyes és személyre szóló kiszolgálása
  • Teljeskörű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • A spa felügyelete
  • A területen végzett tevékenységek ellenőrzése és az ezzel kapcsolatos normatívák betartása
  • A kezelések és szolgáltatások értékesítésének támogatása
  • Vendégkapcsolatok élénkítése
  • A terület tisztaságának rendszeres ellenőrzése, a higiéniás előírások betartásával
  • A részleg anyag és eszközkészletének követése
  • Szoros együttműködés a szálloda más részlegeivel

Elvárások:

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Proaktív, vendégközpontú szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Munkaruha hozzájárulás
  • Cafateria
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol