www.cvonline.hu

SOX BELSŐ AUDITOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 801320

Link megjelenítéseimages/editor/1344338368.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – Fejér megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk gazdasági ismerettel rendelkező pályázót, az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • A SOX ellenőrzési és dokumentációs folyamat gördülékeny megvalósítása
  • A belső ellenőrzés megvalósítása a kulcsfolyamatokon
  • A SOX nem megfelelőségi esetek nyomon követése, akciótervek kidolgozása a problémák megoldására
  • Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
  • A menedzsment támogatása a helyi és a vállalati szabályok és előírások megfelelése mentén
  • Riportok, kimutatások készítése, kommunikálása
  • A menedzsment támogatása a központi auditok és a könyvvizsgálói audit során

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Informatikai rendszerek (MS Office, SAP) stabil felhasználó szintű ismerete
  • Elemző készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú felelősségvállalás, önálló munkavégzés

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása, lakhatási támogatás
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SOX BELSŐ AUDITOR, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése