www.cvonline.hu

SOX belső auditor (Referenciaszám: FE-1032)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.01.02.
Hirdetés azonosító: 847330

Elvárások:

  • Közgazdász vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • US-GAAP ismeret
  • Könyvelési területen szerzett min. 2 éves auditálási tapasztalat
  • Néhány éves multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (könyvelés, pénzügy vagy informatikai területen)
  • SOX narratívák ismerete
  • Rendelkezés az alábbi tanúsítványok valamelyikével/folyamatban lévő tanulmányok: CPA, CIA, CISA, CFE, Certified Hungarian GAAP Auditor

Előny:

  • Német nyelvtudás

Feladatok:

  • Az egyes divíziók pénzügyi folyamatainak áttekintése, egyes folyamatok optimalizálása, egységesítése a SOX narratíváknak megfelelően az SSC-n belül
  • SOX önellenőrzési tervek kidolgozása, végrehajtása
  • A területek SOX auditokra való készítése
  • Belső auditok levezetése
  • Együttműködés a külső és belső auditorokkal
  • Riportok készítése a management felé

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és széleskörű béren kívüli juttatások! (Cafeteria, ezen felül étkezési hozzájárulás, bónusz, bejárás-támogatás, albérlet- vagy letelepedési támogatás)
  • Multinacionális környezet, fiatal, lendületes csapat
  • Akár azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy 1600 főt foglalkoztató, amerikai érdekeltségű multinacionális autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1032-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő