www.cvonline.hu

Sous chef

  • A hirdetés 787 napja lejárt

Sous chef

Novemberben nyitó belvárosi elegáns étterembe keresünk képzett, tapasztalt sous chef helyettest.

Feladatok:

  • A konyhafőnök segítése, asszisztenciája
  • Távollétében a konyhafőnök helyettesítése
  • Receptek és menük összeállítása a konyhafőnökkel együtt, élelmiszerkészletek rendelésében való asszisztencia
  • Az ételek minőségének felügyelete az elkészítés és tálalás minden fázisában
  • A szakácsok és más konyhai dolgozók munkájának irányítása és koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Két-három éves konyhai tapasztalat
  • Fine dining területen szerzett tapasztalat
  • Orvosi alkalmasság
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására, kitartás és terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Munkavégzés helye: Budapest, V.kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő