www.cvonline.hu

Sourcing Support Specialist

  • A hirdetés 1329 napja lejárt
52223-Sourcing Support SpecialistLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzügyi szolgáltatást nyújtó cége, akinek az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Sourcing Support Specialist (hw, sw, market data)

Feladatok
  • Tenderek futtatása
  • Elektronikus aukciók menedzselése
  • Szerződések kezelése
  • Sourcing Managerek támogatása a stratégiai beszerzésben
  • Tárgyalások levezetése
  • Megtakarítási riportok készítése
Elvárások
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • 3 éves beszerzési tapasztalat: stratégiai beszerzési folyamat, költség elemzés, piac elemzés;
  • Software, hardware, market data beszerzési tapasztalat;
  • eSourcing rendszer ismerete.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 52.223-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.