www.cvonline.hu

Sourcing Support Intern

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 945304
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi vállalat részére keresünk diák munkavállalót, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Manage sourcing processes and/or documents
  • Manage suppliers, responses, Q&A’s and incoming bids during tender process
  • Support and/or conduct evaluation of proposals and calculating business cases and savings
  • Obtain quotations from suppliers
  • Prepare, setup, update and manage E-Sourcing entry reporting activities
  • Facilitate contract management activities

Elvárások:

  • Ongoing studies
  • 40 working hours/ week
  • Good verbal and written communication skills
  • Working knowledge of MS Office
  • Good level of numeracy skills, financial/accounting skills is a plus
  • Adaptability
  • Attention to Detail
  • Drive & Determination
  • Fluent in  English and another European language is an advantage

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Azonnali kezdés
  • Nyári munkalehetőség (3 hónap)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!