www.cvonline.hu

SOURCING REGULATORY PROGRAM COORDINATOR (7003)

  • A hirdetés 782 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres, fóti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Sourcing Regulatory Program Coordinator

Várjuk azon angolul folyékonyan kommunikáló, lelkes pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy amerikai tulajdonú, multinacionális vállalat projektmenedzsmentjében.

Elvárások:
•Egyetemi/főiskolai végzettség
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban),
•Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)
•Kiváló kommunikációs készség
•Jó priorizálási és monotonitástűrő készség

Feladatok:
•A beszállítókkal szemben támasztott elvárások, szabályzatok betartatása, a vállalati követelményrendszer szerint.
•Együttműködés az érintett beszállítókkal
•Kapcsolattartás a beszállítókkal a teljesítések és a kockázatok csökkentése végett, a folyamat nyomon követése, esetleges gyorsítása érdekében.
•Teljesítések nyomon követése az adatbázisban
•Vállalaton belül együttműködés a beszerzéssel, környezet-, és munkavédelemmel, mérnökséggel, minőségbiztosítással, a kockázati tényezők csökkentése és a szabályoknak történő megfelelés biztosítása érdekében.
•Végrehajtó és/vagy támogató feladatok ellátása; felmérések, vizsgálatok kezdeményezéstől a hatékony megvalósításig.

Előny:
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
•Adminisztratív területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Versenyképes fizetés
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye: Fót (Budapesttől 20 km, a kijutás vállalati buszok segítségével támogatott az Örs vezér terétől és Újpest-Központtól)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Sourcing Regulatory Program Coordinator”
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-1048

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857