www.cvonline.hu

SOURCING REGULATORY COMPLIANCE PROGRAMS COORDINATOR (6053)

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – fóti munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
Sourcing Regulatory Compliance Programs Coordinator

Várjuk azon angolul folyékonyan kommunikáló, lelkes pályázók jelentkezését, akik szívesen dolgoznának egy amerikai tulajdonú, multinacionális vállalatnál ezen munkakörben.

Feladatok:
•A beszállítókkal szemben támasztott elvárások, szabályzatok betartatása, a vállalati követelményrendszer szerint.
•Együttműködés az érintett beszállítókkal
•Kapcsolattartás a beszállítókkal a teljesítések és a kockázatok csökkentése végett, a folyamat nyomon követése, esetleges gyorsítása érdekében.
•Teljesítések nyomon követése az adatbázisban
•Vállalaton belül együttműködés a beszerzéssel, környezet-, és munkavédelemmel, mérnökséggel, minőségbiztosítással, a kockázati tényezők csökkentése és a szabályoknak történő megfelelés biztosítása érdekében.
•Végrehajtó és/vagy támogató feladatok ellátása; felmérések, vizsgálatok kezdeményezéstől a hatékony megvalósításig.

Elvárások:
•Szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági vagy műszaki terület),
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban),
•Magas szintű számítógépes ismeretek,
•Kiváló kommunikációs és elemző készség
•Folyamatvezetési tapasztalat

Előny:
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (ORACLE),
•Tapasztalat project management területén
•Más idegen nyelv ismerete (spanyol, francia, német, portugál, brazil portugál, mandarin)

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
(pl. Újpest Városközpont / Újpest Városkapu és Örs Vezér tér)
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
•Fót

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Sourcing Regulatory”