www.cvonline.hu

Sourcing Manager

  • A hirdetés 788 napja lejárt

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják.
Kollégát keresünk hozzájuk

SOURCING MANAGER

pozícióba.

Feladatok:

• 2-3 fős csapat szakmai vezetése,
• Beszerzési stratégia kialakítása,
• Beszállítók kiválasztása, ártárgyalások lebonyolítása,
• Beszállítói szerződések megkötése,
• Megtakarítási lehetőségek keresése,
• Beszerzési folyamatok optimalizálása, éves beszerzési terv elkészítésében való részvétel,
• Üzleti utak Európában.

Elvárások:

• Műszaki/mérnöki diploma,
• Legalább 4 - 7 év, autóiparban, fröccsöntési területen, stratégiai beszerzésében szerzett szakmai tapasztalat,
• Vezetői tapasztalat,
• Magabiztos angol nyelvtudás,
• Külföldi utazásokra hajlandóság,
• Határozott, proaktív személyiség.

Amit ajánlunk:

• Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok,
• Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,
• Ingyenes nyelvtanfolyamok,
• Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet.

Munkavégzés helye: Pest megye (M3-as autópálya mentén).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol