www.cvonline.hu

Sourcing and saving engineer

  • A hirdetés 405 napja lejárt

Autóipari R&D területre

A Bosal Csoport ACPS (Automotive Carrier and Protection System) Divíziója kecskeméti egységébe keres innovatív és proaktív kollégákat a termékfejlesztési csapatába autóipari tevékenységének szélesítésére.

Feladatok és felelősségek:

  • Beszerzési csoport mérnöki támogatása lehetséges megtakarítások megtalálásában és kivitelezésében.
  • Társosztályoknál és beszállítóknál felmerülő költségcsökkentő intézkedések és változások kivizsgálása és rendszerben való vezetése.
  • Beszállító váltásokban való részvétel és műszaki háttérbiztosítás.
  • Gyárthatóság kivizsgálása a gyártóterületekkel és beszállítókkal.
  • Eltérési engedélyek kérések kivizsgálása műszaki megközelítéssel.
  • Mérnöki változások és projektszinten történő végig követése és irányítása, főként mérnöki szemlélettel.
  • Beszállítók támogatása mérnöki problémák esetén illetve műszaki ellenőrzése minta benyújtáskor.
  • Mérnökség más területeivel szoros kapcsolattartás (validációs tesztek, modellezés és rajzkészítés, standardizáció).
  • Új technológiák esetleges feltárása és bevezetése optimalizáció céljából.
  • Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása.
  • Különböző anyagminőségek összehasonlítása összetétel, mechanikai tulajdonságok és szabványok alapján.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány)
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • CAD programok felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás. Német nyelvismeret előnyt jelent.
  • Magabiztos anyagismeret, termelési folyamatok (kovácsolás, lemezmegmunkálás, felületkezelés, fröccsöntés) ismerete és toleranciaszámításban szerzett jártasság
  • ISO-TS és APQP ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Analitikus, fejlesztői és LEAN szemléletmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség

Ajánlatunk:

  • Változatos autóipari szemléletmód
  • Attraktív kompenzációs csomag
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Web: Link megjelenítése
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Budapest
Bács-Kiskun
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol