www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1074151
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SOURCING – COST SAVING ENGINEER (Automotive, ISO/TS 16949)

Feladatok:
  • Beszerzési csoport MÉRNÖKI TÁMOGATÁSA lehetséges MEGTAKARÍTÁSOK megtalálásában és kivitelezésében.
  • Társosztályoknál és beszállítóknál felmerülő KÖLTSÉGCSÖKKENTŐ INTÉZKEDÉSEK és VÁLTOZÁSOK kivizsgálása és rendszerben való vezetése.
  • Beszállító váltásokban való részvétel és MŰSZAKI HÁTTÉRBIZTOSÍTÁS.
  • GYÁRTHATÓSÁG kivizsgálása a gyártóterületekkel és beszállítókkal.
  • ELTÉRÉSI ENGEDÉLYEK kérések kivizsgálása műszaki megközelítéssel.
  • Mérnöki változások és PROJEKTSZINTEN történő végig követése és irányítása, főként mérnöki szemlélettel.
  • BESZÁLLÍTÓK támogatása mérnöki problémák esetén illetve műszaki ellenőrzése minta benyújtáskor.
  • Mérnökség más területeivel szoros kapcsolattartás (validációs tesztek, modellezés és rajzkészítés, standardizáció).
  • Új technológiák esetleges feltárása és bevezetése optimalizáció céljából.
  • Esetleges ÚJÍTÁSOK kifejlesztése a termékkel kapcsolatban illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása.
  • Különböző ANYAGMINŐSÉGEK összehasonlítása összetétel, mechanikai tulajdonságok és szabványok alapján.

Elvárások:
  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépészmérnök/járműgépész);
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat (Sourcing, beszerzés, cost saving, költségcsökkentés, LEAN engineering);
  • Magabiztos, minimum középfokú ANGOL nyelvtudás;
  • Magabiztos anyagismeret, termelési folyamatok (KOVÁCSOLÁS, LEMEZMEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS, FRÖCCSÖNTÉS) ismerete és tolerancia számításban szerzett jártasság;
  • ISO/TS 16949 és APQP ismerete;
  • CAD programok felhasználói szintű ismerete előnyt jelent;
  • Analitikus, fejlesztői és LEAN szemléletmód;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Bács-Kiskun