www.cvonline.hu

Sorvezető

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!
Autóipari gyártó Partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk releváns tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

cellasori személyi állomány hatékony szervezése a folyamatos termelés érdekében, a kiírt termelési terv betartása / betartatása
dokumentációkezelés: gyártott mennyiségek nyomonkövetése, állásidők rögzítése, jelentések vezetése
a gyártósoron készült félkész és késztermékek minőségének és az irányítása alá tartozó kollégák tevékenységének folyamatos ellenőrzése
aktív részvétel az új dolgozók betanításában
az érvényben lévő göngyöleg, hulladék-és selejtanyag gazdálkodási eljárások pontos betartása
alapanyagok kirendelése, visszatárolása
átállások hatékony, gyors és folyamat szerinti végrehajtása / végrehajtatása, együttműködés a gépbeállítókkal
etikettek előkészítése
5S biztosítása
a normál folyamattól eltérő esetek, rendkívüli események esetén a műszakvezető azonnali értesítése a gyors és hatékony intézkedés érdekében
a következő műszak akadálytalan indításához szükséges információk hiánytalan átadása
munka-és tűzvédelmi szabályok betartása / betartatása, egyéni védőeszközök használatának ellenőrzése

Követelmények:

középfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
min. 2-3 év termelésben szerzett csoportvezetői / sorvezetői tapasztalat
felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

autóipari tapasztalat
autóipari minőségirányítási alapismeretek, ISO/TS szabvány ismerete
angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tata

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Munkarend: 3 műszak
határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
bérpótlékok
cafeteria
bejárás támogatás
munkaruha

Ideális pályázó:

pontosság, precizitás
önálló és felelősségteljes munkavégzés
minőségtudatosság
határozott fellépés
jó kommunikációs készség
jó problémamegoldó képesség
előny: vezetői tapasztalat

Helyek Tata
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...