www.cvonline.hu

Sorvezető

  • A hirdetés 782 napja lejárt

  Sorvezető McP/MSE3

Jelige: 2015_PT_Sorvez

 Feladatok:

  • Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása
  • Termelési folyamatok napi szervezése, kontrollálása
  • Kapcsolattartás a különböző osztályokkal
  • Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, mennyiségéért
  • Minőségi szabványok betartása, betartatása
  • Szállítási határidők teljesítése
  • Kb. 5-18 fős csapat irányítása
  • Gyári folyamatok, előírások betartása, betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi) és/vagy műszaki irányultságú technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Tapasztalat kisebb csoport vezetésében
  • Kiváló kommunikációs készség, jó emberismeret
  • Szériagyártásban szerzett tapasztalat (min. 1-2 év)
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő