www.cvonline.hu

Sorvezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.17.
Hirdetés azonosító: 825479

Sorvezető

Európa egyik legmodernebb háztartás-vegyipari üzemébe keresünk multinacionális FMCG partnerünk számára:
Sorvezetőt<\b>

Az új munkatárs feladata a gyártósor felügyeletének és karbantartásának koordinációja.

Feladatok:

- Műszaki segítség nyújtása a hozzátartozó egységeknek
- Selejtszám csökkentés és gyártósor termelékenység növelése
- A gyártósori változtatások gyors és azonnali végrehajtása
- Kapcsolattartás a többi gyártóegységgel és a társosztályokkal
- 15 fős karbantartó csapat vezetése
- A csapattal kapcsolatos HR ügyek koordinációja
- Hibakeresés és alapvető karbantartási feladatok ellátása
- Innovációs és fejlesztési projektekben való részvétel
- Géptelepítési és üzembehelyezési feladatok ellátása

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök, vegyészmérnök)
- Tárgyalóképes angol<\b> nyelvtudás írásban és szóban
- 3 éves termelés közeli szakmai tapasztalat
- Vezetői tapasztalatok
- Pneumatikai ismeretek

Amit kínálunk:

- Kompetitív juttatási csomag
- Multinacionális munkakörnyezet
- Előrelépési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a