www.cvonline.hu

Sorvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1080467

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Operátori munkafolyamatok irányítása az adott területen
  • A termék előállítási folyamatok támogatása, napi termelési feladatok végrehajtása
  • A területén történt balesetek közvetlen felettese felé való jelentése, dokumentálása
  • A területén történő létszámgazdálkodás, a beosztottak szabadságának tervezése
  • A rábízott terület rendben tartása, rendben tartatása
  • A szükséges jelentések folyamatos frissítése

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Termelő cégnél sorvezetői/vezetői munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend és szükség esetén a túlóra vállalása
  • Megbízhatóság, precizitás

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • 2-3 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest