www.cvonline.hu

 Sorvezető

A Nilfisk a világ egyik vezető gyártócége a professzionális takarító-berendezések piacán. Több mint egy évszázados
szakértelmünkkel világszerte három fejlesztőközpontban tervezzük magas minőségű termékeinket, melyek a legújabb
technológiát és innovációt képviselik széles termékpalettával. Több mint 3000 különböző (kültéri és beltéri) termékkel
szolgáljuk ki vevőinket.
A Nilfisk központja Dániában található és 45 kereskedelmi központunk világszerte több mint 100 országba juttatja el
termékeinket. Termelő egységeink 8 országban vannak jelen és összesen 5500 munkatársunk kötelezte el magát a
fenntartható tisztaság mellett világszerte. A Nilfisk az NKT Csoport tagja és az éves árbevétele 918 millió EUR (2014).
A Nilfisk Nagykanizsán található gyáregységbe keres munkatársat:

Feladatok:

  • A hozzá tartozó gyártósor minőségi és hatékonysági
    eredményeinek garantálása
  • A felügyelete alá tartozó munkatársak biztonságos
    munkavégzésének irányítása
  • A termelősor munkájának irányítása, a gyártási
    tevékenység folyamatos ellenőrzése, valamint a
    sori munkában való szükség szerinti részvétel a
    vonatkozó munkautasítások alapján
  • A sor munkája során használt dokumentumok
    pontos, időbeni töltése, ellenőrzése
  • Őszinte, kétirányú kommunikáció a területvezetővel
    mind a napi események, mind pedig a jövőbeli
    lehetőségek tekintetében
  • Selejtkezelés a gyári utasítások alapján
  • Új dolgozók betanulásának segítése

Elvárások:

  • Gyártókörnyezetben, hasonló pozícióban szerzett
    legalább 2 éves tapasztalat
  • SAP rendszer gyártáshoz szükséges tranzakcióinak
    ismerete
  • Szervezőkészség
  • Vezetői készségek
  • Kiváló kommunikációs és motivációs készség

Kompetenciák:

    ismerete

Ajánlatunk:

  • Fiatalos csapat
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és
    biztonságát
  • Felelősségteljes munkavégzés
Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, kérjük pályázati anyagát angol és magyar nyelven a következő e-mail címre juttassa el.