www.cvonline.hu

Sorompókezelő (Almásfüzitő)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Almásfüzitő
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Sorompókezelő

Helység
Almásfüzitő
Terület
Forgalom (üzemirányítás-technológia-felügyelet)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a felügyeletére bízott területen lévő útsorompók kezelését végzi, a szomszédos állomások forgalmi szolgálattevői által közölt vonatindulások alapján, az utasításban meghatározott számítási módszer szerint, biztosítja a vasúti-közúti illetve gyalogos kereszteződésben a vonatforgalom biztonságos lebonyolítását
  • a sorompó lezárását kellő időben - a közúti forgalom indokolatlan feltartóztatását elkerülve hajtja végre
  • a sorompó meghibásodása esetén az útátjáróban az áthaladást kézi jelzőeszközzel biztosítja

A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafetéria
  • utazási kedvezmény
  • egészségmegörző program
  • önkéntes magánnyugdíj pénztári tagság

2017.12.18.

Bővebb felvilágosítást ad
Czuppon Jenőné 1/512-5262 / 02/52-62

Várjuk jelentkezését!

Helyek Almásfüzitő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő