www.cvonline.hu
Sorjázó,Csaplövő- Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4719)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1065318
lejárt

Székesfehérvári Videotonnál lévő partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk
az alábbi munkakörökbe:

Sorjázó,Csaplövő

Elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:
- 2 műszakos munkarend
- hosszú távú, biztos munkalehetőség
- versenyképes bérezés
- Cafeteria
- saját állomány
- ingyenes cégesjáratok

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.