www.cvonline.hu

Sorjázó lakatos

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

APEX Kft. keres munkatársakat

munkakörbe Veresegyházra több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos illetve szét- és összeszerelési tevékenységeket, mint sorjázás, csiszolás, gravírozás, jelölés, ki- és bemaszkolás, szerelés, mérés,
  • Kezeli a foggörgőző és egyéb manuális gépeket,
  • NDT vizsgálatot, tisztítást, szemcseszórást végez,
  • Elkészíti a munkájához szükséges dokumentációt és felelősséget vállal az által rögzített adatok helyességéért,
  • Ellenőrzi a munkadarab méreteit mérőeszközök segítségével és figyelemmel kíséri az eredmények hitelességét,
  • Használja a munkavégzéséhez szükséges emelőszerkezetet.

Elvárások:

  • Ipari szakmunkás bizonyítvány vagy
  • Elvégzett 8 általános iskolai tanulmányok és 2 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú fix munkalehetőség
  • Kiszámítható, magas bérezés
  • Teljes bejelentés
  • Munkaruha,mosatással
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Fitnesz terem használati lehetőség
  • Cégünk által finanszírozott csoportos életbiztosítás
  • Bejárási támogatás (céges buszok, benzin támogatás)
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet a lenti email címre várunk

Apex Kft.:

Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

Munkavégzés helye Veresegyház
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Veresegyház