Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu
Sorjázó - INTS/NYK/126

Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk jó kézügyességgel rendelkező munkatársakat

Sorjázó

pozícióba

Ref.: INTS/NYK/126

Feladat:

  • a fröccsentett gumiprofilok sorjázását (ragasztása, csiszolása) a megfelelő munkaeszközökkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • jó kézügyesség
  • kiváló látás
  • 3 műszak vállalása (H-P)

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás támogatása
  • multinacionális környezet
  • határozott idejű munkaszerződés
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor, Szakmunka / fizikai munka
Régió Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű