www.cvonline.hu

Sorfeltöltő kézi anyagmozgató

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1079708

Partnercégünk részére keresünk munkatársakat Vépre az alábbi pozícióra
Feladatok:

  • Kézi anyagmozgatás
  • Készletellenőrzés

Elvárások:
  • Min.8 általános iskolai végzettség
  • Alapfokú számitógépes ismeretek
  • Kiváló fizikai erőnlét, állóképesség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos, stabil munkahely
  • Alapbér+ müszakpótlék
  • Magas Cafetéria már a próbaidő alatt is.

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezés fényképes önéletrajz elküldésével címre,[email] a "Sorfeltöltő kézi anyagmozgató" megjelöléssel. Bővebb információ: 06/70/665-5903

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vas