www.cvonline.hu

Sopron - Privát banki tanácsadó

  • A hirdetés 659 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Soproni Fiókja

PRIVÁTBANKI TANÁCSADÓ

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • magas szintű privát banki szolgáltatás nyújtása kiemelt ügyfélkör számára
  • személyre szabott befektetési és pénzügyi tanácsadás
  • privát banki ügymenet lebonyolítása és adminisztrálása
  • az ügyfélállomány növelése, új ügyfelek akvizíciója
  • banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • értékesítési szerződések készítése, egyedi kondíciók engedélyeztetése

Munkavégzés helye:  Sopron

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú pénzügyi/gazdasági iskolai végzettség
  • pénzügyi értékesítési tapasztalat
  • értékpapír piaci jogi vizsga
  • befektetési piacok/termékek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • jó szervezői és együttműködési képesség
  • jó csapatmunka készség és tanácsadási jártasság
  • jó ügyfélkezelési, tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német államilag elismert legalább alapfokú nyelvismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Jelentkezési határidő2015.  június 10.  (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód:  ÉDR20150602-1

Helyek Sopron
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő