www.cvonline.hu

S&OP (Sales & Operation) menedzser

  • A hirdetés 292 napja lejárt

A MUNKAKÖR CÉLJA

Az S&OP folyamatok irányítása, folyamatos fejlesztése a világszínvonalú teljesítmény és teljesítés elérése érdekében. Biztosítja az S&OP ciklusban a több funkciót érintő üzleti döntések koordinált módon, időben és minőségi módon történő meghozatalát. Biztosítja az S&OP ciklus során a funkciók közötti megfelelő információáramlást, segíti a feszültségmentes együttműködést. Képviseli és érvényesíti a döntések meghozatala során a vállalati érdekeket. A fejlesztő gondolkodást segíti elő a szervezetben az üzleti eredményesség növelése érdekében.

FŐ FELADATOK:

  • az S&OP folyamat irányítása (tervezés, fejlesztés, lebontott szakmai tartalom és irányítás)
  • kereszt-funkcionális együttműködés biztosítása (Értékesítés, Marketing, Ellátás tervezés, Logisztika, Termelés) az optimális kereslet – ellátás tervezés, készletgazdálkodás, ezeken keresztül a magas szintű és hatékony vevőkiszolgálás érdekében
  • havi egységes, elfogadott, frissített terv biztosítása kereslet és ellátás tervezés oldalról, mely az üzleti tervek megvalósíthatóságát támogatja
  • S&OP ciklushoz tartozó alfolyamatok, fejlesztések szakmai támogatása
  • az S&OP folyamatok érintettjeinek folyamatos fejlesztése
  • az S&OP ciklus során azonosít potenciális előrejelzési és készletezési problémákat, javaslatot tesz ezek megfelelő kezelésére, megelőzésére
  • kereszt-funkcionális fejlesztő projektek kezdeményezése, vezetése
  • kapcsolattartás más vállalatokkal, központi támogató szervezetekkel

FŐBB SZEMÉLYISÉGJELLEMZŐBB :

  • kiváló tárgyalási készség
  • aktív hallgatás képessége, proaktív és nyitott kommunikáció a különböző funkcionális területekkel (Ellátási Lánc, Értékesítés, Marketing)
  • képes motiválni, inspirálni, mozgósítani szervezeteket, csapatokat
  • aktív, energikus személyiség
  • képes különböző üzleti megoldásokat összevetni, integrálni
  • eredményorientáltság
  • rendszerszemlélet, „helikopter – szemlélet”

ELVÁRÁSOK:

Szakmai terület:
Gazdasági / Logisztikai / Kereskedelmi
Képzettség szintje:
MSC / MBA
Szakmai tapasztalat:
7-10 év különböző Ellátási Láncon belüli munkakörben szerzett tapasztalat komplex több-disztribúciós működési környezetben FMCG szektorban
Számítógépes ismeretek:
megbízható Excel, Microsoft eszközök, alapszintű SAP tudás
Nyelvismeret:
Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
Egyéb:
Lean ismeretek, MRP ismeret; Projekt és folyamatmenedzsment tudás és tapasztalat; Átfogó kereskedelmi, pénzügyi, ellátási lánc tudás és üzleti megértés; Tervezési, készletmenedzsment tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • Élelmiszeripari tapasztalat

Az alábbi email címen, vagy a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő