www.cvonline.hu

Solution Sales – CRM

  • A hirdetés 729 napja lejárt

Tapasztalt CRM tanácsadó vagy? Az értékesítési folyamatban is részt veszel? Mindezt szívesen is csinálod? Jelentkezz hozzánk, a Qualysoft csapatába, Solution Salesnek!

Feladatok:

- A CRM piac folyamatos figyelése, üzleti lehetőségek elemzése

- Részvétel az értékesítési folyamatban, tanácsadói szerepkörben (pre-sales)

- Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel

- Ajánlatírási feladatok ellátása

- Ügyfelek problémáinak megértése, megoldási javaslat kialakítása

- CRM projektekben tanácsadói feladatok végzése

- Partnerekkel, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

- CRM tanácsadóként szerzett, legalább 2 éves tapasztalat

- CRM piac ismerete

- Üzleti folyamatok gyors átlátása, megértése

- Ajánlatok írásában szerzett tapasztalat

- Erős kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélorientált személyiség

- Angol nyelvtudás

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő