www.cvonline.hu

Solution designer

  • A hirdetés 508 napja lejárt

Gyorsan tanulsz? Ambiciózus vagy? Szeretnél a legmodernebb technológiai újításokkal foglalkozni, hosszú távú, biztos munkakörnyezetben?

Solution Designer
(Business Intelligence)
kollégákat keresünk
 piacvezető partnerünk részére.

Feladatok:
• Szoros együttműködés a nemzetközi business és IT területekkel,
• BI és riporting igények megvizsgálása, és megértése, megoldások determinálása,
• IT projektek vezetése, új riporting feature-ök, és megoldások implementálása,
• Üzleti rendszerek tanulmányozása, fejlesztése, üzleti megoldások azonosítása,
• Requirement, rendszer, folyamat és test analízisek elvégzése.
Elvárások:
• Főiskolai vagy egyetemi IT területen szerzett diploma,
• SAP Business Objects riporting tool-ok ismerete,
• BI folyamatok, architektúrák területén szerzett tapasztalat,
• Data warehousing, Quality riporting megoldások ismerete,
• Adat-, vagy információmodellezésben szerzett tapasztalat előny,
• Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen,
• Tanulási hajlandóság.
Amit ajánlunk:
• Hosszú távú, stabil munkahely,
• Nemzetközi projektek, szakmai fejlődési, előrelépési lehetőségek,
• Innovatív technológiák,
• Rugalmas munkaidő, barátságos, közvetlen kollégák,
• Nyelvi és szakmai képzések,
• Versenyképes juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
• Budapest, frekventált részén.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő