Solution Designer - ICT Solutions (Budapest, Debrecen, Pécs, Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 902364
lejárt
FELADAT

  • Nemzetközi nagyvállalatok informatikai pályázatainak elemzése, vevőigények felmérése
  • Ügyfélspecifikus informatikai megoldások tervezése főként T-Systems portfolió elemek felhasználásával
  • Megoldások árazása, kalkulációk készítése, bírálása és bemutatása
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó technikai szakértőkkel
  • Ajánlatok készítése
  • Referencialátogatások, belső illetve beszállítói workshop-ok szervezése, vezetése
  • Due diligence vezetése
  • Komplex riportok, prezentációk készítése a belső management és ügyfél számára
  • Kis és közepes méretű projektek költségvetésének tervezés

  • Felsőfokú végzettség informatikai vagy gazdasági területen
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Megoldás orientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képességek, magabiztos fellépés

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82563

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator