www.cvonline.hu

Solution Architect

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1096708

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő pénzintézet, amely a Front-end fejlesztési területre keres Solution Architect kollégákat.

Feladatok:

-Pénzügyi alkalmazások fejlesztésében való részvétel, különös tekintettel a tervezési szakaszra (high level tervezés)
-Teljes rendszerek felépítése enterprise környezetben
-Szoros együttműködés a fejlesztési területekkel (rendszerszervezők, architectek, pre-sales, üzleti területek)
-Felelősség 1-1 saját területért
-Nemzetközi projectekben való részvétel
-Stratégiai iránymutatás, lehetséges szakmai megoldások megkeresése

Elvárások:

-Felsőfokú informatikai végzettség
-Hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves tapasztalat, korábbi fejlesztői háttér előny!
-Tervezőeszközök, modellező eszközök magas szintű ismerete
-Agilis fejlesztési módszertanok ismerete (SCRUM preferált)
-Banki, telekommunikációs vagy tanácsadó cégnél szerzett tapasztalat előny
-Legalább alapszintű fejlesztői tudás (Java/.NET/C)
-Software design patternek ismerete előny
-Középfokú angol nyelvtudás
-Képesség stratégiai, enterprise szinten való gondolkodásra, a folyamatok lépésekre való lebontására
-Hajlandóság alkalmankénti utazásra

Amit kínálunk:

-Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő béren kívüli juttatások
-Rugalmas munkaidő
-Felelősségteljes munkakör
-Dinamikus csapat
-Modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján