www.cvonline.hu
Solution Architect (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 921383
lejárt
FELADAT

Cégünkrol
AZ IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti, pécsi, szegedi és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Feladat

  • Solution Architect és Solution Design feladatok ellátása a T-Systems egyik legnagyobb nemzetközi ügyfelénél (Shell)
  • High-level és Low-level dokumentációk elkészítése, engineering teamekkel, projekt menedzserekkel és végügyféllel való egyeztetés
  • Remote, projekt alapú munkavégzés (azaz kiutazás az ügyfélhez ritkán történik)

Elvárások

  • Minimum 5 év releváns tapasztalat IT területen
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Stabil IT infrastruktúra ismeretek (Windows és/vagy Linux, hálózatok, storage, virtualizáció, middleware réteg, stb)
  • Képesség több párhuzamos projekten lévő munkára – jó időmenedzsment
  • Elhivatottság a téma iránt (Solution Architecture)
  • Pontos adminisztráció
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás, stressz tűrés
  • Jó kommunikációs képesség angolul (szóban és írásban egyaránt)
  • Előny: TOGAF, vagy más, tervezést segítő módszertan ismerete

Amit ajánlunk
Szakmai kihívás
Fiatal és barátságos csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén, cégen belüli előrelépési lehetőség

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged