www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 977631
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Bankinformatikai beszállító ügyfelünk minőségbiztosítási főosztályára keresünk RENDSZERSZERVEZŐ pozícióba kollégát:

SOLUTION ARCHITECT (E-K02)

Feladat:
  • Felelős az alkalmazásokon átívelő üzleti folyamatok leképezéséért IT oldalon
  • Feladata az üzleti elvárások scope-jának biztosítása (program, projektek)
  • Üzleti megoldások megtervezésében való részvétel (releasenként, esetleg alternatívákkal, egyeztetés a Szervezőkkel,  Architectekkel), hogy Program szinten egységes, előremutató megoldások szülessenek
  • Feladata az üzleti igények kapcsán felmerülő függőségek feltárása, magas szintű kockázat elemzés
  • A megoldások megvalósíthatóságának vizsgálata
  • Részfeladatok: Roadmap,  HLD, fizikai rendszertervek elkészítésében való aktív közreműködés

Követelmények:
  • Szakirányú végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)
  • 5-7 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás: tárgyalóképes, nyelvvizsgával
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat - előny
  • Banki környezetben, architect tapasztalat – előny

Amit kínálunk:
  • Fiatal csapat
  • Nemzetközi háttér
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: megegyezés szerint
Jogviszony: alkalmazotti
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú magyar önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC