www.cvonline.hu

Software/Hardware Support Specialist - INTS/14/2

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Software Support Specialist – INTS/14/2

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Software Support Specialist munkatársakat - pályakezdő és tapasztalt kollégákat is várunk!

Feladatok:

  • Helpdesk rendszer bejelentéseinek kezelése több országot érintő nemzetközi hálózatban
  • Jira ticket rendszerben történő munkavégzés
  • Az igények mgoldásának megkeresésée, olykor az SQL adatbázisban
  • PHP, PERL programkódok olvasása
  • Az igények tartalmi megoldása, ha szükséges, azok eszkalálása
  • Lokális kapcsolattartó munkatársak támogatása

Elvárások:

  • SQL ismeretek (PostgreSQL/MySQL/MS SQL)
  • PHP olvasás szintű ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás, Elemző készség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Perl olvasás szintű ismerete
  • Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Elvárt nyelvtudás Angol