www.cvonline.hu

Software/Hardware Support Specialist - INTS/14/2

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Software/Hardware Support Specialist munkatársakat junior és senior szinten

Feladatok:

  • Helpdesk rendszer bejelentéseinek kezelése több országot érintő nemzetközi hálózatban
  • Jira ticket rendszerben történő munkavégzés
  • Az igények tartalmi megoldása, ha szükséges azok eszkalálása
  • Alkalmazás üzemeltetési feladatok ellátása
  • Frissítések telepítése
  • Interfész hibák telepítése
  • Infrastruktúra üzemeltetési feladatok ellátása
  • Linux Debian és Redhat szerverek üzemeltetése
  • Scriptek írása (Perl, SQL, PHP nyelven)
  • Lokális kapcsolattartó munkatársak támogatása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottság új szakmai ismeretek befogadására
  • Minimum fél év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek

Előnyök:

  • PHP programozási ismeretek
  • SQL ismeretek (PostgreSQL, MySQL)
  • A feltételekben szereplő bármely rendszerrel kapcsolatos minősítés, vizsga

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munakvégzés helye: Budapest

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest