www.cvonline.hu

Software/Hardware Support Specialist - INTS/14/2

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Software Support Specialist – INTS/14/2

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, logisztikai szoftverek fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

Software Support Specialist munkatársat

Feladatok:

  • Helpdesk rendszer bejelentéseinek kezelése több országot érintő nemzetközi hálózatban
  • Jira ticket rendszerben történő munkavégzés
  • Az igények tartalmi megoldása, ha szükséges, azok eszkalálása
  • Lokális kapcsolattartó munkatársak támogatása

Elvárások:

  • SQL ismeret
  • PHP olvasás szintű ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás, Elemző készség
  • Rendszer szintű gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Képesség a határidők pontos betartására
  • Releváns szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • Perl olvasás szintű ismerete
  • Linux szerver üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek

Amint kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Budapest főváros
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest