www.cvonline.hu

Software tesztelő

  • A hirdetés 604 napja lejárt

 Lechner Tudásközpont

keres

munkatársat

Főbb feladat az elkészült (webes) software-ek felhasználó oldali tesztelése az alábbiak szerint:

  • Tesztek tervezése, létrehozása, végrehajtása megadott iránymutatás alapján
  • Tesztelési tevékenység, eredmények dokumentálása (tesztdokumentáció, teszttervek, tesztesetek, teszt összefoglalók)
  • Egyeztetés az érintett projektek résztvevőivel
  • Hibakeresésekben aktív közreműködés
  • Böngésző kompatibilitási vizsgálatok elvégzése
  • Együttműködés a tesztelési folyamatok optimalizálásában

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 2 éves (webes területen szerzett) tesztelői tapasztalat
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás, rugalmasság, kreativitás
  • Gyors tanulási képesség, jó elemző készség

Előny:

  • Programozási, SQL, HTML, CSS, Javascript, XML ismeret
  • Térinformatikai tapasztalat

Munkavégzés helye: 11. kerület

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével a bérigény megjelölésével az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...