www.cvonline.hu

Szoftver tesztmérnök

  • Frissítve 6 napja
Szoftvertesztelő

Partnercégünk számára manuális tesztelőket és automatizált tesztelőket egyaránt keresünk.

Elvárások:
  • Legalább 1 év tapasztalat automatizált tesztelésben vagy
  • Legalább 1 év tapasztalat manuális tesztelésben
  • Valamely objektumorientált programnyelv (C++, C#, Java) ismerete VAGY
  • SQL ismeret VAGY
  • scriptnyelvek terén szerzett ismeret (Python, Perl, shellscript, JavaScript)
Előnyt jelent:
  • Angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Tesztkörnyezet és teszt eszközök fejlesztésében, kialakításában szerzett ismeret
  • ISTQB tanúsítvány
  • Selenium, Cucumber, JMeter, SOAPUI
Feladatok:
  • Manuális tesztelés esetén szoftverek, applikációk tesztelése, teszt eredmények kiértékelése, hibakeresés, dokumentáció
  • Teszt automatizálás esetén tesztelési módszertan és tervek kidolgozása, automatizált tesztek fejlesztése, tesztesetek készítése, futtatása, különböző tesztek futtatása (regressziós, integrált, performancia tesztek)
Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest