www.cvonline.hu
Software Test Automation Engineer
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.29.
Hirdetés azonosító: 973120
lejárt

On behalf of our multinational partner - who has many R&D projects - we are currently looking for senior and medior candidates to develop unique, innovative products to their client.

Feladatok:

  • Design test plans, scripts, procedures
  • Develop standards and methods
  • Usage of bug tracking system, report issues to developers
  • Participation in product design reviews
  • Usage of testing processes and techniques - functional, structural, integration and system testing

Elvárások:

  • University/College degree
  • Minimum 2 years of experience in developer position
  • Experience with a test automation tool
  • Experience with Java or C# programming language used in test automation
  • Fluent English skills

Amit nyújtunk:

  • Stable company background
  • International work environment
  • Opportunity to work on innovative projects
  • Competitive compensation package
  • Modern office

Jelen hirdet೩sre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.