www.cvonline.hu

Software mérnök / SW developer

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb mérnök fejlesztő központját működteti Veszprémben.  Bővülés céljából keresünk mérnököket a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Elektronikus fékvezérlő rendszerek SW fejlesztése (C programozási nyelven) és tesztelése;
Tesztek teljes körű végrehajtás és ennek dokumentálása;
Új tesztek folyamatának kidolgozása és dokumentálása;
Kapcsolattartás a helyi és külföldi fejlesztőkkel, ill. autógyártó vállalatokkal;
Riportolás a mérnökségi csoportvezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (pl. villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus, programozó matematikus, prog. tervezési informatikus)
C és/vagy C++ programnyelv ismerete
Aktív angol nyelvtudás, ugyanis a pályázó nemzetközi környezetben fog dolgozni

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Ritka lehetőséget: egy nagyon komoly, szakmailag erős csapat tagja lehet a leendő munkatárs!
Tréningelni, fejleszteni fogják!
Házon belül fog tudni új és új feladatokat kapni, rotálódni szervezeten belül.
Felelősségteljes munkakör, amiben vegyesen vannak fejlesztői és projektes feladatok.
Mindemellett motiváló bérezés, cafeteria, bónusz-rendszer van + idővel letelepedési támogatás.

Ideális pályázó:

Bár sokat fog programozni C programnyelvben és SW fejlesztőként fog dolgozni, azért fontos, hogy kommunikációban is erős legyen és szívesen egyeztessen vevővel / társszervezetekkel a termékeket illetően. Több projektmunkában is részt fog venni, így koordináló képessége is kell legyen.

Kategória Gyártás / Termelés, IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Székesfehérvár, Veszprém, Veszprém