Software license advisor német nyelvtudással (Budapest) - Tel IT
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 902537
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Fogadja a belső ügyfelek (Helyi Üzleti Egységek - Local Business Units) megrendeléseit szoftver beszerzésére vagy nemzetközi hozzáférési kérelmeket stb.
  • Ellenőrzi a megrendelések technikai tartalmát.
  • Tanácsot ad a vevőnek – amennyiben szükséges – a megfelelő szoftver vagy szoftver verzió kiválasztásában.
  • Adott szoftverszolgáltató termékkínálatából kiválasztja az ügyfél igényeinek kielégítéséhez optimális licensztartalmat jogosultsági kör és szolgáltatási szint tekintetében.
  • Szükség esetén javaslatot tesz a megrendelés tartalmának módosítására a technikai lehetőségek és szolgáltatói árazási politika (kedvezmények, csomagok stb.) ismeretében.
  • Figyelemmel kíséri az adott szoftverszolgáltató termékkínálatát és licenszpolitikáját.
  • Begyűjti és ellenőrzi a szoftvermegrendelések teljesüléséről szóló dokumentációkat.
  • Nyilvántartást vezet a vállalat egyes Üzleti Egységeinél megrendelt és oda leszállított szoftverlicenszekről.
  • Gondoskodik a szoftverbeszerzések költségeinek vállalaton belüli allokációjáról
  • Igény szerinti formában és tartalommal beszámolókat készít a szoftver licenszek mennyiségéről, tartalmáról és felhasználói köréről

Elvárások

  • mély szakmai ismeretek (középfokú + továbbképzés, tapasztalat, specializáció)
  • folyékony német és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 2-5 év munkatapasztalat
  • feladatorientált (nem igényli mások munkájának irányítását, felügyeletét)
  • MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:82774

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió