www.cvonline.hu
Software Delivery Analyst
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.12.06.
Jelentkezési határidő: 2015.12.12.
Hirdetés azonosító: 942191
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi energetikai partnerünkhöz keresünk tehetséges munkatársat Software Delivery Analyst munkakörbe.

A főbb feladatok a következők lennének:

- Konzultálás, kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, vendorokkal
- Szoftverlicence folyamatának kezelése (licence beszerzése, telepítése, felhasználási jogok és korlátozások felügyelete, szerződések felülvizsgálata)
- Szoftverek beazonosítása, kategorizálása, szerződés engedélyezése.
- Szoros együttműködés a Projekt Menedzserrel
- Az ügyfelek és a cég kapcsolatának elősegítése a folyamatban érdekelt munkatársak bevonásával
- Belső folyamatok koordinálása, - tanácsadók és menedzserek segítése
- Projektek áttekintése, elemzése
- Leltári nyilvántartások naprakészen tartása

Követelmények
- Jó kommunikációs képesség
- Jó szervezőképesség
- Szoftver-szolgáltatások ismerete (SRA, SWDC, CA, SLC)
- végzettség vagy szakmai tapasztalat IT területen (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

- Versenyképes juttatás
- Professzionális csapat
- Szakmai tréningek

Kategória
IT / Informatika
Régió