www.cvonline.hu

Software Architekt

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1016318
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A régió legnagyobb banki IT projektjéhez keresünk software architekt munkatársakat.

Feladatkör, felelősségek:    •SW komponensek azonosítása

•Egyeztetés meglévő és új rendszerek felelőseivel

•Rendszerkapcsolatok dokumentálása (komponens, interfész, deployment, stb)

•Szabványok, irányelvek kialakítása, felülvizsgálata, támogatása

•Összetettebb folyamatok megértésének támogatása, igényspecifikációk, struktúrák validálása, üzleti szereplők felé történő prezentálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Probléma megoldó képesség, eredményorientáltság

•Enterprise környezetben vagy nagy (több hónapos és több szereplős) projektben szerzett minimum 1 éves architektúra tervezési tapasztalat

•Banki rendszerek és folyamatok ismerete

•Szakmai angol nyelvtudás (minimum: írott szakmai szöveg megértése, előny: tárgyalóképes angol szóban és írásban)

Előnyt jelent:

•IFX vagy más Common Data Model ismerete

Nyelvtudás:    Szakmai angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió