www.cvonline.hu
Software Architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.05.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.30.
Hirdetés azonosító: 917750
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Energetikai szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk megfelelő embert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Javaslattétel a technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására

  • Fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása, integrált kód és verziókövetés kialakítása

  • Új komponensek és alkalmazások kidolgozása

  • Rendszer - és szoftver architektúrák kiépítése

  • A követelmények technikai megfogalmazása

  • Architectura fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata

  • Implementálásában való részvétel

  • Projekt csapatok technikai támogatása és esetenként vezetése
  • Elvárások

  • Felsőfokú műszaki - informatikai végzettség

  • Minimum 6 éves software architect gyakorlat

  • Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év)

  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • _B_ kategóriás gépjármű vezetői engedély

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió